MVP - Z.ORDON
 
lp. Zawodnik Drużyna Kolejka
1 Zbyszek Jurek Z.N.P. 3,4,5,7,12,13
2 Michał Białkowski Sandomierskie Byki 2,4,6,10,12,14
3 Grzegorz Kędzierski Automotive I 5,6,7,11
4 Szymon Rębisz NAL Nowa Dęba 5,8,9,12
5 Paweł Kaczmarczyk Zgrzyt 6,12,14
6 Przemek Michalski Automotive I 8,9,14
7 Wojtek Mrozik Betony 40 % Tarnobrzeg 4,10,14
8 Grzegorz Gospodarczyk C.U.W. Pilkington 3,7
9 Michał Jarosz Z.N.P. 9,14
10 Jakub Trojanowski Wisła II 9,11
11 Mateusz Kaczmarski Zgrzyt 1,11
12 Damian Lipiec Z.N.P. 2,6
13 Paweł Hammer Wisła II 5,12
14 Jacek Bartosik Bez Ciśnień 6,10
15 Michał Szymczak Siarka Oldboy 1
16 Artur Szkutnik Siarka Oldboy 4
17 Marek Dąda Automotive II 4
18 Józek Banaś Automotive II 3
19 Paweł Durda Siarka Oldboy 2
20 Robert Kuśmira Z.N.P. 1
21 Krzysztof Piwowarski Bez Ciśnień 5
22 Łukasz Koryciński Automotive I 1
23 Michał Macioszek Zgrzyt 3
24 Maciej Rodzeń Automotive II 7
25 Mateusz Wiśniewski Bez Ciśnień 7
26 Rafał Rosowicz Wisła II 8
27 Mateusz Prokop Automotive I 2
28 Dariusz Dziedzic Siarka Oldboy 8
29 Paweł Serafin Sandomierskie Byki 8
30 Dawid Mycek NAL Nowa Dęba 2
31 Adrian Lipiec Bez Ciśnień 9
32 Robert Bakalarski Automotive I 3
33 Michał Mierzejewski Automotive I 10
34 Michał Domka Z.N.P. 10
35 Dominik Bajda NAL Nowa Dęba 11
36 Wojciech Bosak Sandomierskie Byki 11
37 Karol Brożyna Siarka Oldboy 12
38 Maciej Wojnar Siarka Oldboy 13
39 Sławek Latański Automotive I 13
40 Damian Mądry Sandomierskie Byki 13
 
 
MVP - M.KOPER
 
 
lp. Zawodnik Drużyna Kolejka
1 Szymon Rębisz NAL Nowa Dęba 2,3,4,5,8,9,12
1 Zbyszek Jurek Z.N.P. 1,2,3,5,6,10
1 Michał Białkowski Sandomierskie Byki 2,4,6,8,10
4 Łukasz Koryciński Automotive I 1,6,11,14
5 Damian Mądry Sandomierskie Byki 3,13,14
6 Dariusz Dziedzic Siarka Oldboy 4,11,13
7 Paweł Kaczmarczyk Zgrzyt 6,12,14
8 Wojtek Mrozik Betony 40% 4,10,14
9 Przemek Michalski Automotive I 7,8,9
10 Krzysztof Sędyka Betony 40% 1,3
11 Wojciech Pierzchała Wisła II 6,11
12 Michał Jarosz Z.N.P 9,14
13 Karol Brożyna Siarka Oldboy 9,12
14 Paweł Hammer Wisła II 7,13
15 Mateusz Pasek Z.N.P. 12,13
16 Mateusz Prokop Automotive I 2,13
17 Rafał Rosowicz Wisła II 5,8
18 Mateusz Kaczmarski Zgrzyt 1,11
19 Robert Bakalarski Automotive I 3
20 Marek Dąda Automotive II 4
21 Mateusz Wiśniewski Bez Ciśnień 7
22 Mariusz Stasiak Siarka Oldboy 7
23 Paweł Durda Siarka Oldboy 2
24 Artur Szkutnik Siarka Oldboy 8
25 Damian Lipiec Z.N.P 7
26 Jakub Szwagierczak Bez Ciśnień 9
27 Adrian Lipiec Bez Ciśnień 5
28 Jakub Trojanowski Wisła II 10
29 Jacek Bartosik Wisa II 10
30 Józek Banaś Automotive II 11
31 Łukasz Koryciński Automotive II 5
32 Paweł Serafin Sandomierskie Byki 12