lp. Zawodnik Drużyna Kartki                  
1. Jakub Gajek
DHL Sandomierz
       kolejka 1
2. Mateusz Korczak
Betony 40%
       kolejka 1
3. Paweł Gach
Old Boys
       kolejka 1
4. Tomasz Kanios
Huragan Wilczyce
       kolejka 1
5. Maciej Gajda Old Boys        kolejka 2
6. Paweł Hammer Huragan Wilczyce        kolejka 2
7. Zbyszek Jurek Z.N.P.        kolejka 2
8. Mateusz Chmiel Bez Ciśnień
       kolejka 3
9. Rafał Balmas Old Boys        kolejka 5
10. Łukasz Olech Z.N.P.        kolejka 5
11. Daniel Kuciński Popalone Styki        kolejka 5
12. Kamil Wochnia Huragan Wilczyce        kolejka 6
13. Kamil Bażant Old Boys        kolejka 6
14. Marcin Drabik Betony 40%        kolejka 6
15. Robert Pawli Betony 40%        kolejka 6
16. Mateusz Korcza Betony 40%        kolejka 6
17. Michał Pacholczak GBS Pilkington        kolejka 6
18. Radosław Rutkowski Huragan Wilczyce        kolejka 7
19. Mateusz Macioszek Huragan Wilczyce        kolejka 7
20. Paweł Gach Old Boys        kolejka 7
21. Maciej Lebida Popalone Styki        kolejka 7
22. Grzegorz Bryk GBS Pilkington        kolejka 8
23. Jakub Wiśniewski Betony 40%        kolejka 9
24. Daniel Kuciński Popalone Styki        kolejka 9
25. Łukasz Mazur Old Boys        kolejka 9
26. Jakub Wiśniewski Betony 40%        kolejka 10
27. Łukasz Olech Z.N.P.        kolejka 10
28. Zbigniew Jurek Z.N.P.        kolejka 10
29. Marcin Typiak DHL Sandomierz        kolejka 11
30. Rafał Woś Betony 40%        kolejka 11
31. Karol Wiśniewski Betony 40%        kolejka 11
32. Przemysław Nowicki GBS Pilkington        kolejka 11
33. Tomasz Sitarski Popalone Styki        kolejka 11
34. Łukasz Mazur Old Boys        kolejka 11
35. Patryk Chora Old Boys        kolejka 11
36. Rafał Woś Betony 40%        kolejka 12
37. Karol Wiśniewski Betony 40%        kolejka 12
38. Krzysztof Chmiel Automotive I        kolejka 12
39. Rafał Balmas Old Boys        kolejka 15
40. Hubert Kowalski Z.N.P.        kolejka 15
41. Piotr Sałek Automotive II        kolejka 15
42. Zbigniew Jurek Z.N.P.        kolejka 18