Zgrzyt w Małym Pokoju : NAL Nowa Dęba 2:0 ( 2:0)
( Paweł Kaczmarczyk, Daniel Kuciński )
Damian Czachor – żółta kartka ( Zgrzyt )
zawodnik meczu – Paweł Kaczmarczyk ( Zgrzyt ) - Z. Ordon
zawodnik meczu – Paweł Kaczmarczyk ( Zgrzyt ) - M. Koper
 
Z.N.P.   : Wisła II 6:1 ( 3:0)
( Zbyszek Jurek, Damian Lipiec, Radosław Jachowski 2, Michał Jarosz 2 – Wojciech Pierzchała )
zawodnik meczu – Michał Jarosz ( Z.N.P. ) - Z. Ordon
zawodnik meczu – Michał Jarosz ( Z.N.P. ) - M. Koper
 
Betony 40% Tarnobrzeg : C.U.W. Pilkington 3:3 ( 1:3)
(Damian Gawroński, Mateusz Korczak 2 – Grzegorz Gospodarczyk, Łukasz Trznadel 2 )
zawodnik meczu –  Wojtek Mrozik ( Betony ) - Z. Ordon
zawodnik meczu – Wojtek Mrozik ( Betony ) - M. Koper
 
Automotive II :   Sandomierskie Byki 2:4 ( 0:3)
( Marek Dąda 2 – Damian Mądry, Michał Białkowski, Maciej Gajda, Kamil Zioło )
zawodnik meczu – Michał Białkowski ( Sandomierskie Byki ) - Z. Ordon
zawodnik meczu – Damian Mądry ( Sandomierskie Byki ) - M. Koper

Bez Ciśnień : Automotive I 3:7 (0:4)
( Bartłomiej Lipiec, Jakub Szwagierczak, Mateusz Wiśniewski - Paweł Maruszak, Łukasz Koryciński, Michał Mierzejewskin 2, Przemysław Michalski 3 )
zawodnik meczu – Przemysław Michalski (Automotive I ) - Z. Ordon
zawodnik meczu – Łukasz Koryciński   ( Automotive I ) - M. Koper
 
PAUZA - Siarka Oldboy
 
l.p. Nazwa drużyny M Pkt. W R P Bramki Bilans
1 Automotive I 13 39 13 - - 63-11 +52
2 Z.N.P. 13 34 11 1 1 51-12 +39
3 Sandomierskie Byki 13 33 11 - 2 54-16 +38
4 Wisła II 12 22 7 1 4 27-27 0
5 Zgrzyt w Małym Pokoju 12 18 6 - 6 20-31 -11
6 Siarka Oldboy 12 16 5 1 6 21-30 -9
7 NAL Nowa Dęba 13 12 3 3 7 22-27 -5
8 Bez Ciśnień 13 10 3 1 9 28-45     -17
9 Betony 40% Tarnobrzeg 13 9 2 3 8 16-42 -26
10 C.U.W. Pilkington 13 5 1 2 10 15-41 -26
11 Automotive II 13 5 1 2 10 18-52 -34
 
 
TRANSFERY - ZAKOŃCZONE!!!
 
L.p. Imię Nazwisko Z drużyny Do drużyny
1. ŁUKASZ OLECH Wolny transfer Z.N.P.
2. DAMIAN CZACHOR Wolny transfer Zgrzyt
3. DANIEL KUCIŃSKI Wolny transfer Zgrzyt
4. JAKUB TRACZ Wolny transfer Zgrzyt
5. KRZYSZTOF CHMIEL Wolny transfer Automotive II
6 KAMIL ROŻEK Wolny transfer NAL Nowa Dęba
7 ARTUR JUREK Wolny transfer NAL Nowa Dęba
8 PRZEMEK PARTYKA Wolny transfer Betony 40% Tarnobrzeg
9 ŁUKASZ OSZCZUDŁOWSKI Wolny transfer Betony 40% Tarnobrzeg
10 DOMINIK RYKOWSKI Wolny transfer C.U.W. Pilkington
11 TOMASZ SULICKI Wolny transfer C.U.W. Pilkington
12 ŁUKASZ SKOWROŃŚKI Wolny transfer C.U.W. Pilkington
13 SZYMEK CHRUŚCIEL Wolny transfer Wisła II
14 DAMIAN KATA Wolny transfer Wisła II
15 PAWEŁ KRUCZEK Wolny transfer Automotive I
16 KAROL LASEK Wolny transfer Sandomierskie Byki
 

galeria